CestováníSport a volný časZahrada a bydlení

Benecko – nová hvězda Krkonoš se hlásí o slovo

Exkluzivní ubytovací komplex Benecko Apartmány představuje skvělý způsob rekreace v bezprostřední blízkosti oblíbených krkonošských sjezdovek s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. Benecko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní a také pro rodiny s dětmi.

V okolí Benecka se nachází více než 50 km velmi dobře upravovaných běžeckých tratí, které se v létě proměňují na cyklotrasy. Jednotlivé apartmány pak představují i zajímavý způsob  investice v lokalitě, která je novým hitem Krkonoš.

Pohled na exteriér Krkonoše

Desítky sjezdovek, nekonečné běžecké trati, ale velké možnosti zábavy jsou i mimo svahy. Benecko Apartmány nabízí wellness, tělocvičnu, lyžárnu s kolárnou a posezení ve společných prostorách. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto vyhrazené parkovací stání a samostatný sklep. Majitelé navíc mohou v době své nepřítomnosti apartmány pronajímat. Navíc tyto byty jsou oproti podobným projektům ve stejné lokalitě i cenově výrazně zajímavější a to až o několik desítek tisíc za metr čtvereční.

Kvalitní, designové interiérové prvky jsou součástí vybavení apartmánů již ve standardu – vícevrstvá dřevěná podlaha, kvalitní dveře CPL laminát, sanita Laufen, velkoformátová italská dlažba a rektifikované obklady.

Celá budova je navržena tak, aby splnila přání i těch nejnáročnějších klientů. Kladl jsme důraz na to, aby každý apartmán měl svůj vlastní balkón, díky kterému mohou budoucí majitelé plnohodnotně nasávat klidnou atmosféru krkonošské přírody. Podařilo se vytvořit unikátní stavbu v Krkonoších, která má rozhodně co nabídnout z pohledu exteriéru, interiérů a okolní přírody.

Lokalita

Benecko je mimořádná a velmi žádaná lokalita, která představuje ráj pro lyžaře, běžkaře a současně je ideální pro turistiku a výlety. Středisko rekreace a sportu, patří k nejhezčím a nejvýše položenému místu západních Krkonoš. Rozkládá se na svahu Žalý mezi městy Vrchlabí a Jilemnice ve výšce 750-950m.n.m. Díky tomu můžete obdivovat krásné výhledy do kraje a vychutnávat největší počet slunečních dnů v roce. Vzdálenost do Vrchlabí je pouze 3,5 km vzdušnou čarou. Proto máte v dostupnosti všechny služby a výhody města, přitom jste uprostřed přírody.

Pohled na Benecko

Investiční potenciál

Vyberte svůj apartmán na jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš a udělejte si dovolenou kdykoliv budete chtít nebo využijte v kombinaci krátkodobých pronájmů jako investiční nemovitost. Investice do nemovitostí s dlouhodobými výnosy jsou považovány za osvědčený způsob bezpečných, udržitelných a dlouhodobých investic.

Pohled do interiéru Krkonoše

Vysoká obsazenost pronajímaných apartmánů zajišťuje výhodnou a poměrně jistou výnosnost investice do tzv. druhého bydlení. Jednou z takových investiční příležitostí je projekt Benecko Apartmány. V kombinaci se snadnou dostupností do Vrchlabí, Jilemnice, Vítkovic a Špindlerova Mlýna se Benecko stává jedno z nejnavštěvovanějších rekreačních letovisek pro zimní i letní rekreaci. Více informací najdete na beneckoapartmany.cz

Krkonoše pohled do pokoje
Štítky
Více

Aktuální články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Zavřít