Ostatní

Raper Erick Mati představuje svůj první videoklip nazvaný 23 Crew

V domovských Neratovicích patří hudebník Erick Mati mezi místní legendy. A teď přišel čas, aby jeho talent poznala celá Česká republika. Na scénu vstupuje se svým prvním videem 23 Crew.

„Ten song je o mém životě. Nechci si hrát na něco, co nejsem. Věřím, že pokud chci, aby mi lidi věřili, tak to musí být maximálně autentické. A tomu odpovídá i můj klip. Všichni lidi, kteří tam hrají, a je jich více než padesát, jsou moji kámoši. Všechna auta, která tam máme, patří mým kámošům. Připadalo by mi trapný, kdybych si ty auta bral někde v půjčovně a hrál si na něco, co fakt nejsem,“ vysvětluje pozadí svého klipu Erick Mati. Natáčelo se v domovských Neratovicích, na místech, kde Erick vyrůstal, a které ho k napsání písně inspirovaly. Další lokace pak byly v centru Prahy a v klubu Duplex na Václavském náměstí. „Bez podpory kluků z 23 crew bych to nikdy nenatočil a tak jsem to tak i pojmenoval. Doufám, že se to lidem bude líbit a třeba se brzo dočkáme dalšího počinu,“ říká Erick. Klip běží na hudební stanici Óčko a Óčko Black.

Erick Mati – je sedmadvacetiletý rapper, původem z Neratovic. Na místní scéně se stal hvězdou, ale hudební kariéru tehdy přerušil, protože odešel do Prahy dělat byznysovou kariéru. „Pracuje v marketingu a myslím, že se ki docela dobře daří. První roky byly těžké, ale teď už jsem se někam dopracoval a všechno to už nějak funguje. A když začal lockdown, tak jsem se doma rozhodl vrátit k hudbě, kterou miluju. Výsledkem je song 23 Crew,“ říká Erick. Ten v písni popsal svůj život, který se pohyboval od nuzných začátků na neratovickém sídlišti až do světa krásných dívek a luxusních aut. „Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale díky tomu si vážím mnohem více všeho, čeho jsem dosáhl. Je teď jen na mně, abych se dál posouval. A to jak v byznyse, tak i hudebně. Určitě nekončíme. Naopak, teprve teď začíná pořádná jízda,“ slibuje nadějný český rapper Erick Mati.

Více

Aktuální články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Zavřít