Zahrada a bydlení

Navšivte výstavu GaLaBau 2020

GaLaBau je mezinárodní veletrh v oboru projektování, výstavby a údržby městských prostor, zeleně a volných ploch. Je to ucelená světová přehlídka projektování, výstavby a údržby městských prostor, zeleně a venkovních ploch. Celkem bude plně obsazeno 14 výstavních hal.

Ročník 2019 navštívilo více než 70 tisíc lidí. Celkem zde své zboží a služby vystavovalo přes 1250 vystavovatelů. GaLaBau trvá celkem 4 dny a nabízí kompletní nabídku pro plánování, výstavbu a údržbu zahrad, parků a zelených veřejných prostranství. Přibližně polovina vystavovatelů prezentuje stavební a údržbové stroje, třetina vystavovatelů prezentuje stavební materiály a zbytek je věnován speciálním segmentům, jako je vybavení dětských a sportovních hřišť.

GaLaBau 2020

Od 16. do 19. září 2020 budou brány norimberského veletržního centra otevřeny pro GaLaBau, přední mezinárodní veletrh v oboru projektování, výstavby a údržby městských prostor, zeleně a volných ploch, už po čtyřiadvacáté.

Všichni, kdo by se na tento veletrh chtěli přihlásit, nyní je na to vhodná doba. Přihlásit se je možné na webu GaLaBau.

Letošní ročních bude výjimečný v tom, že bohatý doprovodný program bude k dispozici také pro oblast péče o trávník. Vedle četných novinek se veletrh GaLaBau věnuje samozřejmě svým klasickým tématům, jako jsou stroje na údržbu zelených povrchů, rostlinám a trvalkám (více o trvalkách na webu Perenniculum), sportovním, dětským a golfovým hřištím.

Veletrh GaLaBau 2020 tak má po všech stránkách zelenou. Buďte u toho. 

Zdroj: SZKT

Více

Aktuální články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Zavřít